м.Київ вул.Васильківська, 45, к.4

(044) 338-20-23 (095) 130-20-96
(093) 267-77-82 (068) 670-40-88

Укр Рус

Обладнання


Показник якості послуг, які надаються у сучасних діагностичних центрах безпосередньо залежить від використовуваних апаратів. Використання якісних апаратів для діагностики дозволяє точно охарактеризувати існуючу проблему, своєчасно і точно встановити діагноз і як результат правильно обрати курс лікування.

Наші центри оснащені кращим медичним обладнанням у своєму класі:Philips Brilliance 64
slКомп'ютерний томограф 64 срезовой конфігурації - це унікальна система, яка через впровадження безлічі інновацій, сучасних технологій і останній версії софта дозволяє відтворювати виняткову якість зображення, виконуючи високу точність результатів обстеження. Томограф забезпечує ефективність застосовуваної дози завдяки виконанню найскладніших медичних досліджень за рекордно короткі терміни (повний оберт гентрі за 0,4 секунди).

Апарат забезпечує розширення меж клінічного застосування в області візуалізації серця, судин, легенів, в травматології та педіатрії.

Комп'ютерна томографія сьогодні є найкращим засобом для обстеження, за допомогою якого ідеально скануються і кісткові тканини і повітроносні структури (легені), і м'які тканини (мозок, печінка, і т.д.), що дає можливість діагностувати хвороби на ранніх стадіях.

Переваги апарату Philips Brilliance 64 sl:

зона охоплення 40 мм при кожному обороті з субміліметровою ізотропною точністю;

краща швидкість реконструкції зображення серед приладів даного класу за допомогою 3D конусно - променевої реконструкції;

MRC рентгенівська трубка зменшує до мінімуму час очікування між серіями сканувань;

Brilliance 64 використовує найшвидший в індустрії реконструктор - 20 зображень/секунду, що забезпечує реконструкцію з корекцією конічного променя для отримання зображень без спотворень і артефактів;

найвища швидкість зміни зображень серед приладів даного класу за допомогою 3D конусно - променевої реконструкції.

 

«Діяльність Philips асоціюється з девізом: «Розумно і просто». Розробляючи нові технології, ми враховуємо побажання та очікування споживачів, сучасні вимоги ринку, а також перспективи майбутнього…».

Генеральний директор компанії Philips в Україні, 
Маартен Дюрвілль» Сообщите нам если Вам необходима индивидуальная услуга, которую Вы не нашли в перечне услуг на нашем сайте. Мы будем рады Вам помочь и сделать все что в наших силах!

Наші партнери