м.Київ вул.Васильківська, 45, к.4

(044) 338-20-23 (095) 130-20-96
(093) 267-77-82 (068) 670-40-88

Укр Рус

Підготовка


Слід пам'ятати, що МРТ діагностика ніяк не може зашкодити Вашому здоров'ю!

Якщо Вас направили на магнітно-резонансну томографію, не лякайтеся, це одне з найбільш безпечних видів досліджень. Суть методу полягає в тому, що пацієнта поміщають на кушетку, яка проходить через так звану «трубу», де і знаходиться основний магніт. Процедура триває не більше 15-30 хвилин. Під час всієї процедури за Вами буде спостерігати лікар. Ви завжди можете зв'язатися з лікарем по переговорному пристрою. При крайній необхідності, ми можемо припинити дослідження.

Як правило, ніякої спеціальної підготовки МРТ не вимагає. Але з усіх правил є винятки:

Для обстеження МРТ черевної порожнини слід утриматися від води і пиття за 5 годин до процедури, краще проводити процедуру натщесерце;
за 1 добу краще відмовитися від продуктів, які викликають газоутворення;
у разі підвищеного газоутворення, прийміть таблетку активованого вугілля.

Для обстеження МРТ органів малого тазу сечовий міхур повинен бути наповнений;
за 1 годину до процедури треба випити 1л води;
не варто проводити процедуру жінкам під час менструації.

Для обстеження МРТ хребта налаштується тривалий час лежати нерухомо.

Для проведення обстеження МРТ молочних залоз краще вибрати дату дослідження з першої фази менструального циклу (7-10 день), таким чином, результат МРТ молочних залоз буде більш інформативним.

Перед початком дослідження Вам слід повідомити лікаря відомості про себе. Для цього Вам буде запропонована анкета, в якій також будуть вказані всі протипоказання.Своєчасна діагностика - запорука Вашого здоров'я!» Сообщите нам если Вам необходима индивидуальная услуга, которую Вы не нашли в перечне услуг на нашем сайте. Мы будем рады Вам помочь и сделать все что в наших силах!

Наші партнери