м.Київ вул.Васильківська, 45, к.4

(044) 338-20-23 (095) 130-20-96
(093) 267-77-82 (068) 670-40-88

Укр Рус

Лікарям


Сучасна лікарська практика все частіше передбачає використання для діагностики тих або інших захворювань у пацієнтів проведення МРТ або КТ досліджень. Функціональність і застосовуються складні технології в наших апаратах дозволяють проводити широкий спектр досліджень, отримуючи результати найвищої якості.

Своєчасна діагностика - запорука швидкого одужання. Як відомо, чим раніше і точніше лікар зможе визначити діагноз, тим легше і швидше настає одужання. Використання МРТ і КТ як методу діагностики забезпечує отримання точних результатів, можливість в режимі реального часу і без заподіяння хворобливих і неприємних процедур обстежувати будь-який орган пацієнта, виявити патології, та їх ступінь прогресування, а відповідно призначити максимально ефективне лікування.

Чому потрібно робити діагностику?

візуалізація реальної картини пошкоджень при травмах;

виявлення патологічних відхилень в роботі досліджуваних органів;

оцінка ступеня тяжкості перебігу захворювання;

виявлення незначних ущільнень і новоутворень в тканинах пацієнта;

запобігання негативних наслідків від запустіння захворювання;

своєчасна діагностика внутрішніх кровотеч дозволяє майже повністю відновити організм пацієнта та ін.

В даному розділі Ви знайдете корисну інформацію про найвищої ефективності призначення тих чи інших досліджень для різних клінічних випадків.


Наш діагностичний центр пропонує Вам всебічну допомогу та грамотні консультації лікарів згідно призначеннь різноманітних дослідженнь.» Сообщите нам если Вам необходима индивидуальная услуга, которую Вы не нашли в перечне услуг на нашем сайте. Мы будем рады Вам помочь и сделать все что в наших силах!

Наші партнери